Naaldkooi K55-63-20-SKF
Verwijzing : K55X63X20-SKF
SKF
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K55-63-20-SKF SKF, heeft een binnendiameter van 55 mm, een buitendiameter van 63 mm en een dikte van 20 mm.