Naaldkooi K32-40-36-H-KOYO
Verwijzing : K32-40-36-H-JTEKT
JTEKT
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K32-40-36-H-KOYO JTEKT, heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 40 mm en een dikte van 36 mm.
  3 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Naaldkooi - K32X37X27-SKF SKF
NAALDKOOI K32X37X27-SKF
SPI Afdichting - BC-30X40X7-NBR GEN
SPI AFDICHTING BC-30X40X7-NBR
E-clip - E-CLIP-7 GEN
E-CLIP E-CLIP-7
7 7
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    32  MM
  • BUITENDIAMETER
    40  MM
  • DIKTE
    36  MM
  • GRENSTOERENTAL
    9000  RPM
  • GEWICHT
    69  G
  • DYNAMISCHE BELASTING
    52.3  KN
  • STATISCHE BELASTING
    86.4  KN
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving