Kogellager 28TM14-CG24-SA-NSK
Verwijzing : 28TM14U40AL-A-NSK
NSK
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het 28TM14-CG24-SA-NSK NSK, heeft een binnendiameter van 28 mm, een buitendiameter van  69 mm en een dikte van 15 mm.
  42 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Duwschijven - AS5070 GEN
DUWSCHIJVEN AS5070
SPI Afdichting - OAS-43X59X10-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-43X59X10-NBR
Kogellager - B25-267-G-5C-01-NSK NSK
KOGELLAGER B25-267-G-5C-01-NSK
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    28  MM
  • BUITENDIAMETER
    69  MM
  • DIKTE
    15  MM
  • GEWICHT
    270  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.