SPI Afdichting DC-30X62X10-NBR
Verwijzing : DC-30X62X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie DC-30X62X10-NBR heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 62 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.