Schraperafdichting RAK-60X75X4-PU94
Verwijzing : RAK-60X75X4-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RAK-60X75X4-PU94 heeft een binnendiameter van 60 mm, een buitendiameter van 75 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van PU.
  4 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - BD-60X75X5-NBR GEN
SPI AFDICHTING BD-60X75X5-NBR
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    60  MM
  • BUITENDIAMETER
    75  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RAK
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    5  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving