Hydraulische afdichting UTSL-50X70X13.50-PU94
Verwijzing : UTSL-50X70X13.50-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UTSL-50X70X13.50-PU94 heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 70 mm en een dikte van 13.5 mm. Het is gemaakt van PU.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6209-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6209-2RS
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-70 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-70
  • BINNENDIAMETER
    50  MM
  • BUITENDIAMETER
    70  MM
  • DIKTE
    13.5  MM
  • TYPE
    UTSL
  • GEWICHT
    27  G
Beschrijving