Hydraulische afdichting US-43X63X10-NBR
Verwijzing : US-43X63X10-11-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-43X63X10-NBR heeft een binnendiameter van 43 mm, een buitendiameter van 63 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.
  6 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Hydraulische afdichting - US-43X63X10-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-43X63X10-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    43  MM
  • BUITENDIAMETER
    63  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    19  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving