Het Hydraulische Afdichting met referentie UP-58X80X9.50-PU93 heeft een binnendiameter van 58 mm, een buitendiameter van 80 mm en een dikte van 9.5 mm. Het is gemaakt van PU.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?