Het Hydraulische Afdichting met referentie UP-25.40X34X5-NBR90 heeft een binnendiameter van 25.4 mm, een buitendiameter van 34 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?